Web Sitemiz Yayında

Yeni web sitemiz www.sacekimiantalya.com yayında. Saç ekimi ve saç ekimi yöntemleri ve fiyatları ile ilgili en son güncel bilgileri blog sayfalarımızdan size sunacağız.

Size bir telefon bir email kadar yakında olacağız.İlke olarak saç sorunu olan kişilere dürüst olmayı hedefledik.

Gerçekci olmayı hedefledik. Asla sizlere hayal satmayacağız.Saçsızlık sorunu yaşayanlara olabilecek neyse kişye özgün gerçekler ne ise onu bildirmeyi hedefledik.Sitemizin ana sayfalarınd tamamen özgün içeriğe dayanan,gerçekçi başka bir yerden kopyalanmamış bilgileri yazmayı hedefledik.Bilimsel içerikli yayınları takip edip, saçla ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi size sunmayı hedefledik.

Önceki web sitemiz olan http://www.hairtransplantation-turkey.com sitesinde olmayan bir çok içeriği bu web sitemize ekledik

Ayrıca saç dökülmesi ile ilgili kategori içeriklerini de çok kısa zamanda yayına sokacağız.

Her türlü sorunuzu " doktorunuza sorun" başlıklı sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.

ONline konsültasyon bölümündebize resimler göndericeksiniz, size nasıl yardımcı olabilriz en kıza zamanda size dönüş yapacağız.

Üretsiz DVD formunu doldurup bize yolladığınız takdirde, size tanıtım DVD mizi göndereceğiz. DVD içeriğinde, saç ekimi ile ilgili her türlü teknik bilgi ve görüntü, daha önceki hastalarımızın öncesi ve sonrası görüntüler, ve bu kişilerle yapılmış canlı röportajları bulabileceksiniz.

Kısacası size bir telefon bir email kadar yakın olacağız