Dr.Hakan DOĞANAY

Dr. Hakan DOĞANAY

1969 İstanbul doğumludur. İlk orta lise ve üniversite eğitimlerini Konyada tamamlamıştır. 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

Hakan Doğanay 2003 yılında Sağlık Bakanlığının düzenlediği Saç Ekimi sartifikasyon eğitim programlarına katılarak Saç nakli operasyonlarına başlamıştır

5

Op.Dr. Deniz Özgür SUCU

1983 yılında Patnos’ da dünyaya gelen Deniz Özgür Sucu, ilköğretimini babasının işi nedeni ile, Kıbrıs, Bergama, Sarıkamış, Eğirdir gibi çeşitli il ve ilçelerde, ortaöğretimini ise Isparta Fen Lisesi’ nde tamamladı. 2001 yılında girmiş olduğu öss sonrasında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ ni kazandı.

Öğrencilik yıllarında cerrahiye olan ilgisi nedeni ile farklı branşlardaki ameliyatlara gözlemci olarak katıldı. 2005 yılında eğitimine farklı bir bakış açısı katmak için Almanya’ nın Berlin kentinde bulunan Humboldt Üniversitesi’ nde 6 ay tıp eğitimi aldı.

2005 yılındabn itibaren FUE yöntemine yönelmiş ve halen sadece Follicular Unit Extraction ( FUE ) Metoduyla saç ekimi operasyonlarına devam etmektedir. 2009 yılından itibaren Hair İmplanter Pen ( Kalem Tekniğiyle Saç Nakli ) yöntemiyle operasyonlarını gerçekleştirmektedir. 2003 yılından beri saç ekimi , kaş ekimi , sakaldan kafaya saç nakli , bad hair transplant repair ( kötü saç ekimlerinin onarımı ) gibi 2500 ü aşkın operasyonu gerçekleştirmiştir.

Evli ve bir çocuğu vardır.

Hakan Doğanay saç ekimiyle ilgili uluslararası bir çok kuruluşa üyedir. Bu kuruluşlar

http://www.ishrs.org ( INTERNATIONAL SOCIETY OF HAIR RESTORATION SURGERY )

http://www.iahrs.org ( International Alliance of Hair Restoration Surgeons )

http://www.americanhairloss.org ( American Hair Loss Association )

www.hairrestorationnetwork.com

www.hairsite.com